GAYRİMENKULDE YENİ BİR VİZYON

Markalı konut ve ofis anlayışını ileri seviyelere taşıyarak nitelikli ve çevreye duyarlı yaşam alanları oluşturan Folkart Yapı, İzmir’in gelecek vizyonu için inşa ettiği Folkart Narlıdere, Folkart Mavişehir, Folkart Paşalimanı, Folkart Towers, Folkart Time, Folkart Incity, LivaHome, Folkart Blu Çeşme, Folkart Hills Çeşme ve Folkart Ilıca Çeşme ile birlikte seçkin bir portföy birikimine ulaşmıştır.

Folkart Yapı, gayrimenkul alanında oluşturduğu tecrübe ve birikimlerini uzman kadrolarla daha da güçlendirerek, kendi çatısı altında kurduğu FORENT Gayrimenkul Danışmanlığı markasını siz değerli müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Microsoft’un uluslararası ölçekteki rakipsiz ürünü; Microsoft Dynamics CRM ile siz değerli müşterilerimize hızlı, hatasız, kaliteli ve zamanında hizmet vermeyi garanti altına aldığımız gibi kurumsal hafızamızı yatırımlarınızı daha efektif kullanabilmeniz için platformize ediyoruz.

Müşteri memnuniyetinden, değerli bilginin doğru ve zamanında sizlere ulaştırılmasına, olası risklerin takibinden aksiyon planlarının hızlı hayata geçirilmesine kadar uzanan geniş bir yelpazeyi size fayda olarak sunmaya çaba sarf ediyoruz.

Forent’in bir diğer iş ortağı olan Findeks, kullanıcıların finansal durumunu, kredi borçlarını, limitlerini ve kredi notlarını analiz eden bir finansal hizmet platformudur.

Forent, Folkart projelerinden satış ve kiralama yapmak isteyen müşterilerinin finansal risklerini Findeks aracılığıyla teyit eder, kredi limitlerini sorgular ve sürecin devamlılığını sağlar.

Bir gayrimenkul geliştirmek ve onu inşa etmek büyük bir iştir. Ancak asıl iş, o binayı yaşayan hale getirmek ve öyle tutmaktadır. İşte bu noktada profesyonel yönetim felsefesi devreye girer.

Folkart, inşa ettiği tüm projelerinin tesis yönetim işlerini en baştan planlar ve Türkiye’nin önde gelen ulusal veya uluslararası şirketlerine delege eder. Bina yönetiminde profesyonelliğe, tecrübeye ve ölçek ekonomisinin getirdiği faydalara inanır.

Bu noktada bugüne kadar tamamlanan 850.742 m² alanın profesyonel yönetimi, Folkart’ın uzun yıllardır iş ortağı olan YKS Tesis Yönetim Sistemleri tarafından yönetilmektedir. YKS Tesis Yönetim Sistemleri’nin Türkiye genelinde yönettiği alan, 2 milyon 400 bin metrekarenin üzerindedir.

ŞAHİN HUKUK BÜROSU

İzmir’e değer katmak, şehirde yenilikçi ve sıra dışı bir yaşam anlayışını tasarlamak, Folkart’ın 2006 yılından beri en önde gelen hedeflerinden biri olmuştur. Folkart, bu hedefleri adım adım hayata geçirirken yalnız değildir. Alanında önde gelen profesyonel iş ortaklarıyla birlikte hareket eder, böylece gayrimenkul geliştiriciliğinde gösterdiği uzmanlığı farklı disiplinlere de taşımaktadır. Satış ve satış sonrası süreçlerde de, müşterileri adına verdiği kiralama, satış, aidat takip, vatandaşlık danışmanlığı gibi tamamlayıcı hizmetlerle de müşterilerine çok yönlü çözümler sunarak, gayrimenkul satın almaktan çok daha fazlasını yaşatan bir müşteri deneyimi sağlamaktadır. Folkart’a tüm yasal satış süreçlerinde partnerlik yapan Şahin Hukuk Bürosu, Gayrimenkul Hukuku konusunda uzman ve 20 yılı aşkın süredir sektörel deneyime sahip olması ile tanınan bir firmadır ve Folkart'ın iş ortaklarından biridir.

Karşılaştır