Bize Ulaşın
Folkart Rezidans

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ DESTEK YANI BAŞINIZDA

Markalı konut ve ofis anlayışını ileri seviyelere taşıyarak nitelikli ve çevreye duyarlı yaşam alanları oluşturan Folkart Yapı, İzmir’in gelecek vizyonu için inşa ettiği Folkart Narlıdere, Folkart Mavişehir, Folkart Paşalimanı ve Folkart Towers ile birlikte seçkin bir portföy birikimine ulaşmıştır.

Folkart Yapı, gayrimenkul alanında oluşturduğu tecrübe ve birikimlerini uzman kadrolarla daha da güçlendirerek, kendi çatısı altında kurduğu FORENT Gayrimenkul Danışmanlığı markasını siz değerli müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı hedefleyen FORENT, tüm Folkart Yapı projelerinde ihtiyacınız olan ofis ve konut kiralamalarında size bilgi vermekten mutluluk duyacaktır.

Gelişmekte olan ülkelerdeki erişimi zor, kapsamlı ve güncel gayrimenkul verilerini ve bilgilerini kullanıcı dostu, akıllı internet çözümleri ile gayrimenkul profesyonellerine sunan Reidin, Forent’in en büyük iş ortaklarından biridir.

Forent, Reidin iş birliği ile bölgelerin demografik dağılımlarını inceler, fiyat analizleri yapar ve hem projeleri hem de bu projelerin bulunduğu bölgeleri takip ederek müşterilerine en doğru yatırımı yapma fırsatı sunar.

Forent’in bir diğer iş ortağı olan Findeks, kullanıcıların finansal durumunu, kredi borçlarını, limitlerini ve kredi notlarını analiz eden bir finansal hizmet platformudur.

Forent, Folkart projelerinden satış ve kiralama yapmak isteyen müşterilerinin finansal risklerini Findeks aracılığıyla teyit eder, kredi limitlerini sorgular ve sürecin devamlılığını sağlar.

Microsoft’un uluslararası ölçekteki rakipsiz ürünü; Microsoft Dynamics CRM ile siz değerli müşterilerimize hızlı, hatasız, kaliteli ve zamanında hizmet vermeyi garanti altına aldığımız gibi kurumsal hafızamızı yatırımlarınızı daha efektif kullanabilmeniz için platformize ediyoruz.

Müşteri memnuniyetinden, değerli bilginin doğru ve zamanında sizlere ulaştırılmasına, olası risklerin takibinden aksiyon planlarının hızlı hayata geçirilmesine kadar uzanan geniş bir yelpazeyi size fayda olarak sunmaya çaba sarf ediyoruz.